TRÄSKRUV TFT JETTING LÅNG G. 5x100 UTV 100ST/FRP
Lägg till en bevakning så meddelar vi dig så snart varan är i lager igen.
Träskruv TFT (utvändig) med lång gänga
- Minskad risk för sprickor i trä.
- Lägre moment vid idragning.
- Minskad iskruvningstid.
- Spårtyp/bits: TX 25 och 30.
- Material: Sätthärdat stål.
- Ytbehandling: Zincotech Au, korrosivitetsklass C4, för utomhusbruk.
D: 5,0mm
L: 100mm
G: 72mm